Annem ALLAH cc ile konuşuyor?❤️

• Konbuyu başlatan MeLiS
  • Başlangıç tarihi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dini Hikayeler kategorisinde MeLiS tarafından oluşturulan Annem ALLAH cc ile konuşuyor?❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 202 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dini Hikayeler
Konu Başlığı Annem ALLAH cc ile konuşuyor?❤️
Konbuyu başlatan MeLiS
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MeLiS
M

MeLiS

Ziyaretçi
ANNEM ALLAH cc İLE KONUŞUYOR

Namaz kılıyordum. Hemen yanımdaki küçük çocuğum bana seslenmeye başladı ama namazda olduğum için ona cevap vermedim. O da ısrarla "anne, anne" demeye devam ediyordu.

Ondan sadece 2 yaş büyük olan diğer oğlum, "Çok ayıp! 2 kişi konuşurken, araya girilmez. Annem ALLAH ile konuşuyor" dedi.

Bunu duyunca, tüylerim diken diken oldu. Başka yerlerde dolaşan aklım başıma geldi. Huzurunda durduğum ALLAH celle celâlühûnun azameti karşısındaki zelilliğimi, düşüklüğümü hissettim ve başka şeyler düşündüğüm için kendimden utandım. Hemen kendimi toparladım. Bu şuur ve utanç içerisinde namazımı zorla tamamlayabildim.

Artık ne zaman tekbir alıp namaza başlasam, kulaklarımda ve kalbimde oğlumun "Annem ALLAH ile konuşuyor" sözü yankılanıyor ve namazlarımı bu şuurla kılıyorum, elhamdu lillah...
-------------
Hikmeti ve hakikati, bazen henüz bulûğa bile ermemiş olan bir çocuğun ağzıyla bile duyuran ALLAH teala ne yücedir.