2 Ekim Burç yorumları

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Burçlar kategorisinde BayWanted tarafından oluşturulan 2 Ekim Burç yorumları başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 330 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Burçlar
Konu Başlığı 2 Ekim Burç yorumları
Konbuyu başlatan BayWanted
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BayWanted

BayWanted

Kayıtlı Üye
Katılım
15 Haz 2023
Mesajlar
110
Tepkime puanı
26
Puanları
28
Konum
Kırıkkale
KOÇ

Merhaba sevgili Koçlar ve yükseleni Koç burcu olanlar. Bu haftaya aşk da kazanarak başlayacaksınız fakat iş ve özellikle ortaklığınız, birlikte yapacağınız işlerde karşınızdaki insanlarla takışma riskiniz var. Konuşmalarınıza dikkat edin derim.

BOĞA

Merhaba sevgili Boğalar ve yükseleni Boğa burcu olanlar. Bu hafta eğer gayrimenkul konularında işleriniz varsa hemen yapın derim. Yıldızlar bu anlamda size destek verecek. Sağlık konusunda biraz daha dikkatli olursanız iyi olur.

İKİZLER

Merhaba sevgili İkizler ve yükselen İkizler burcu olanlar. Aşığınız ve yakın çevrenizle olumlu zaman geçirebileceğinizi söyleyen bir haftadan geçeceksiniz. Ama aniden koşulların ters düz olabileceğini de unutmamanız gerekecek. Para ile ilgili konularda biraz daha özenli olun.

YENGEÇ

Merhaba sevgili Yengeçler ve yükseleni Yengeç burcu olanlar. Bu hafta maddi anlamda dalgalanmaların artık mola aldığına ve önünüze hoş fırsatların geleceğine şahit olabilirsiniz. Devlet dairelerinde işiniz varsa dikkatli olun, hata yapmanın bedeli bu sefer ağır olabilir.

ASLAN

Merhaba sevgili Aslanlar ve yükseleni Aslan burcu olanlar. Bu hafta kendinizle ilgili alacağınız kararlarda çok daha olumlu sonuçlar alabileceğinizi söyleyebilirim. Fakat ortaklık ve ikili ilişkilerde siz de bu haftanın sınıfta kalanları arasında olabilirsiniz. Konuşmalarınıza, kararlarınıza iki kere dikkat!

BAŞAK

Merhaba sevgili Başaklar ve yükseleni Başak burcu olanlar. Bu hafta başı maddi konularda her ne kadar dikkatli, temkinli olun demiş olsam da siz para mevzularında gelebilecek fırsatlara göz kulak olun derim. Çünkü hiç ummadığınız bir yerde bir para akışı olabilir.

TERAZİ

Merhaba sevgili Teraziler ve yükseleni Terazi burcu olanlar. Bu hafta yaşayabileceğiniz en büyük gerilim aile büyükleriyle olabilir. Öteden beri gelen ve birikmiş olan duygular bir anda boşalıp sizi olmadık konuşmalara sürükleyebilir. Kararlarınızda hemen hareket almayın.

AKREP

Merhaba sevgili Akrepler ve yükseleni Akrep burcu olanlar. Kariyer ve çalışma koşullarında bu hafta elinizden ne geliyorsa yapmaya bakın derim. Çünkü gökyüzü bu hafta sizi bu alanda yüceltmekte. Ama yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde bir sınavdan da geçecek olabilirsiniz.

YAY

Merhaba sevgili Yaylar ve yükseleni Yay burcu olanlar. Bu hafta sunum yapmak veya birilerinin karşısına geçip bir şeyler anlatmak durumunda kalabilirsiniz. Uzun vadeli planlarınızda daha dikkatli ve özenli olursanız zamanı geldiğinde sıkıntı yaşamazsınız.

OĞLAK

Merhaba sevgili Oğlaklar ve yükseleni Oğlak burcu olanlar. Bu hafta resmi işleriniz varsa halletmeye gayret edin, çünkü bu konuda şansınız yaver gidebilir. Ama kendim için bir şeyler yapayım dediğiniz anda gökyüzü önünüze bazı engeller dikebilir. Bu konuda inatlaşmayın


KOVA

Merhaba sevgili Kovalar ve yükseleni Kova burcu olanlar. Kardeşlerinizle olan ilişkinizde, evliliğinizde ve ortaklığınızda bu hafta yapıcı davranacak size. Bunu kullanarak kopmuş olan iletişimi tekrar başlatabilme şansına sahip olacaksınız.

BALIK

Merhaba sevgili Balıklar ve yükseleni Balık burcu olanlar. Bu hafta ilişkiler konusunda kaygılarınız biraz artacak olabilir. O nedenle kendinize olan güveninizi tekrar tazelemek ve çevrenizle daha olumlu bir ilişki kurmak için mülayim olmanız iyi olur.