Bir kitap İle hayatım değişti

• Konbuyu başlatan MeLiS
  • Başlangıç tarihi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kişisel Gelişim kategorisinde MeLiS tarafından oluşturulan Bir kitap İle hayatım değişti başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 482 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kişisel Gelişim
Konu Başlığı Bir kitap İle hayatım değişti
Konbuyu başlatan MeLiS
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MeLiS
M

MeLiS

Ziyaretçi
Bir öğretmen isterse öğrencilerinin yatını değiştirebilir. Yere ki duygusal bağ kursun onu anlasın motive etsin destekledin öz güven aşılasın öğrenciye cok güzel başarı hikayesi

Sezin

Kayıtlı Üye
Bir öğretmen isterse öğrencilerinin yatını değiştirebilir. Yere ki duygusal bağ kursun onu anlasın motive etsin destekledin öz güven aşılasın öğrenciye cok güzel başarı hikayesi
Bir egitimci eğer gercek bir egitimci ise bir kitapla bir insanın hayatını nasıl değiştirir.Cok güzel Meliscim emeğine sağlık

M

MeLiS

Ziyaretçi
Bir egitimci eğer gercek bir egitimci ise bir kitapla bir insanın hayatını nasıl değiştirir.Cok güzel Meliscim emeğine sağlık
. Aynen katılıyorum Sezin cim bir eğitimci gönülden yapmalı görevini sevdalı olmalı görevine çocuklara değer vermeli ders ile birlikte işte o zaman gerçek Egitmci olur.