ForumKeyfi.Net

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde ForumKeyfi.Net Hakkında kategorisinde KadiR tarafından oluşturulan ForumKeyfi.Net başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,487 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı ForumKeyfi.Net Hakkında
Konu Başlığı ForumKeyfi.Net
Konbuyu başlatan KadiR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KaYToKo

KadiR

Yönetim
Forumkeyfi.Net Uzun zamandır planlanan bir projedir daha çok eğlence vede paylaşım platformu olarak dizayn edilmiştir. Amacımız sanal ortam kullanan tüm internet kullanıcılarına keyifli vakit ğeçirecekleri bir ortam saglamaktır. Şunu ifade etmek istıyorum ki asLa hiç kimseden hiç bir beklentimiz bi talebimiz yoktur tek gayemiz insanların keyif alacakları bir portal oluşturmaktır. Ayrıca Forumkeyfi sayfalarında yada radyosohbetim sohbet odaları içerisinde rahatsızlık duydugunuz şikayet etmek istediginiz veya yapılması gereken içerikler hakkında sizlerde fikirlerinizi bizlerle paylaşırsanız daha çok faydalı işler yapacagımızı düşünuyoruz. Her şeyden önce saygılı vede sevgı içerisinde iletişim kurmayı tavsıye edıyoruz aksı takdırce başka amaç gaye peşinde olan kişilerin üyelikleri silinecektır. İllEDE eDEP DİYORUZ.
forumkeyfi.jpg

Son düzenleme:

Aybalam

Admin
Kayıtlı Üye
Günümüzde sosyal ortamın güncel yaşamın en hızlı ve nitelikli takibi forum üzerinden sizde giriş yapabilir takip edebilir ve paylaşımlarda buluna bilirsiniz.
Genel olarak güncel olayların ve konuların paylaşıldığı bu platformlara giriş yaparak ilginizi ceken katehorilerdeki konuları inceleyip takip edebilirsiniz.
Haber, sanat, müzik, şiir gibi konularında bulunduğu yepyeni sayfamıza siz değerli okurlarımızı bekelriz ..