İçten ve Karışık

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Bölge kategorisinde KaYToKo tarafından oluşturulan İçten ve Karışık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,497 kez görüntülenmiş, 95 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Bölge
Konu Başlığı İçten ve Karışık
Konbuyu başlatan KaYToKo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KaYToKo

KaYToKo

Yönetim
Aynı gökyüzü fakat, öncesi kadar kara değil bulutlar. İşler yolunda değil ama çıkmaza dönmüyor her sokak. Yani sizin anlayacağınız, yaralarımın izi geçmedi ama acımıyor eskisi kadar.

KaYToKo

Yönetim
Dert etme, bir yaranın kimsesiz bırakılıp kendi kendine geçeceğini düşündüren hayat, bir yara açıp, nasıl geçeceğini düşünmeden gidenlere de cevap verir bir gün.

KaYToKo

Yönetim
“Yanında huzur bulduğunuz insanlar servetinizdir.”

KaYToKo

Yönetim
“Seni dünyaya bağlayan insanı bulduğunda farklı biri oluyorsun. Daha iyi biri...”

KaYToKo

Yönetim
Fesleğen bile dokunmadığın sürece kokusunu yaymıyor etrafına. Sevdiklerinizin yüreğine dokunun.

KaYToKo

Yönetim
Kendini yıpratma. Çünkü kimse bu duruma, senden daha çok üzülmüyor. Kimse senden daha önemli ve değerli olmamalı. Acını çek ama kendi içinde, kimseye belli etmeden. Çünkü insanlar acını bile kullanırlar. Düzen bozuk ama sen doğru kal hep.

KaYToKo

Yönetim
Çok sevdiğin bir şarkıyı uzun zaman sonra dinlediğinde farklı anlamlar çıkarırsın. Şarkı aynı ama geçen zamanın sana öğrettikleri uçurum.

KaYToKo

Yönetim
Ben hiçbirini affetmedim ayrıca affetmediğim gibi de unutmadım. Kelimelerden, mesajlara, mesajlardan imalara, bağırmalara, küfürlere, el işaretlerine, mimiklere kadar hiçbir şeyi unutmadım. Hepsi aklımda.

KaYToKo

Yönetim
Sadece küçük bir ayrıntıydı, ama kayboldum. Sığ bir denizdi fakat boğuldum. Sarsıntı o kadar güçlü değildi ama ben yıkıldım. Çok yüksek değildi ama düştüm. Kırılasım vardı, siz sadece dokundunuz.

KaYToKo

Yönetim
Şu telaşlarım bir bitse diyorum. Belki uzaklara giderim. Çoktandır gitmek istediğim yollar var.

KaYToKo

Yönetim
Zamanında mutluluktan öleceğini düşündüğün anları, gün geliyor unutmak için Allah’a yalvarıyorsun. Bu yaranın izi bile acıtır.

KaYToKo

Yönetim
Rus edebiyatının dev ismi Tolstoy’dan hayata dair bir ders:

Bozuk para insanın cebini deler, bozuk insan da kalbini. Bu yüzden harcayın ikisini de gitsin.

KaYToKo

Yönetim
Sanıyosunuz ki sadece sizin vaktiniz kıymetli, sizin sorumluluklarınız var. Ben bin tane derdin ortasında bile sevdiklerime yanında olduğumu belli ediyorum. İkili ilişkilerin hepsi fedakarlık ister arkadaşlar kimse bize çoluk çocuk bahanesi sıralamasın biz oraları çoktan geçtik.

KaYToKo

Yönetim
Başarının Bedelini Bir Dönem İçin Ödemeyenler , BAŞARAMAMANIN Bedelini Bir Ömür Boyu Öderler

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Bitmiordu
bitmiormus