İşte bizim insanimiz ...?

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İlginç Olaylar ve Yazılar kategorisinde Aybala tarafından oluşturulan İşte bizim insanimiz ...? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 442 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İlginç Olaylar ve Yazılar
Konu Başlığı İşte bizim insanimiz ...?
Konbuyu başlatan Aybala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aybala

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Hastane tıklım tıklımdır. Yaşlı kadın içeri girer,
doktor hanım teyzeyi muayene eder.
Fakat hastalığından emin olamaz Kadına dönüp:

-"Teyze şu şu tahlilleri yaptır gel, der."
Yaşlı kadın başını öne eğer. Doktor, yaşlı kadının duymadığını düşünerek tekrar söyler.
Yaşlı kadın başını yerden kaldırarak, ağlamaya hazır gözlerle:

-"Kızım, benim köye dönecek param yok, tahlilleri nasıl yaptırayım?" der.

Doktorun yapacak bir sürü işi olmasına rağmen, bırakır işini, tutar teyzenin elinden koridor koridor dolaştırıp, tahlilleri yaptırır.
Tahlillerin sonucunda doktor hastalığı belirler, gerekli ilaçları da alıp, teyzeye verir.

Yaşlı kadın tam odadan çıkacakken, doktor hanımın aklına "YOL PARASI" gelir ve teyzeye köye gitmesine hayli hayli yetecek para uzatır.
Yaşlı kadın önce almak istemese de daha sonra mecburiyetten parayı alır. Sonra: -"Allah senden razı olsun kızım.
Köye nasıl döneceğim diye kara kara düşünüyordum, çok sağol" diyerek odadan çıkar.

Aradan bir saat kadar bir süre geçer. Doktor bakar ki, yaşlı teyze kan ter içinde, kalabalığı yarmış, oflaya puflaya geliyor.
Doktor şaşırmış bir halde, "herhalde giderken bir şey unuttu" diye düşünür ve:
-"Ne oldu teyze" diye sorar.
Teyzenin yüzünde kocaman bir gülümseme vardır.

Bu sefer:
-"Kızım ben anayola çıkınca bir köylüme rastladım. Meğer o, minibüsle zaten köye dönüyormuş.
Beni köye o götürecek;
sen al paranı!..
işte bizim insanımız...❤tumblr_p4zb2vPJjn1u7mz07o1_500.jpg

DeNiZ

Yönetim
Hastane tıklım tıklımdır. Yaşlı kadın içeri girer,
doktor hanım teyzeyi muayene eder.
Fakat hastalığından emin olamaz Kadına dönüp:

-"Teyze şu şu tahlilleri yaptır gel, der."
Yaşlı kadın başını öne eğer. Doktor, yaşlı kadının duymadığını düşünerek tekrar söyler.
Yaşlı kadın başını yerden kaldırarak, ağlamaya hazır gözlerle:

-"Kızım, benim köye dönecek param yok, tahlilleri nasıl yaptırayım?" der.

Doktorun yapacak bir sürü işi olmasına rağmen, bırakır işini, tutar teyzenin elinden koridor koridor dolaştırıp, tahlilleri yaptırır.
Tahlillerin sonucunda doktor hastalığı belirler, gerekli ilaçları da alıp, teyzeye verir.

Yaşlı kadın tam odadan çıkacakken, doktor hanımın aklına "YOL PARASI" gelir ve teyzeye köye gitmesine hayli hayli yetecek para uzatır.
Yaşlı kadın önce almak istemese de daha sonra mecburiyetten parayı alır. Sonra: -"Allah senden razı olsun kızım.
Köye nasıl döneceğim diye kara kara düşünüyordum, çok sağol" diyerek odadan çıkar.

Aradan bir saat kadar bir süre geçer. Doktor bakar ki, yaşlı teyze kan ter içinde, kalabalığı yarmış, oflaya puflaya geliyor.
Doktor şaşırmış bir halde, "herhalde giderken bir şey unuttu" diye düşünür ve:
-"Ne oldu teyze" diye sorar.
Teyzenin yüzünde kocaman bir gülümseme vardır.

Bu sefer:
-"Kızım ben anayola çıkınca bir köylüme rastladım. Meğer o, minibüsle zaten köye dönüyormuş.
Beni köye o götürecek;
sen al paranı!..
işte bizim insanımız...❤Ekli dosyayı görüntüle 3583
Emegine saglik missim guzel anlamli paylasim