Kız tavlamak için benden siz:)

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kız Tavlama Dersleri kategorisinde Prenses tarafından oluşturulan Kız tavlamak için benden siz:) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 611 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kız Tavlama Dersleri
Konu Başlığı Kız tavlamak için benden siz:)
Konbuyu başlatan Prenses
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KadiR

Prenses

Kayıtlı Üye
Evet kadınları etkilemenin sırları nelerdir

Öncelikle kadınların senden farklı düşündüklerini bilmelisin.Onlar senden daha ince,ayrıntı düşünen,senin zerre kadar umurunda olmayan şeyler onlar için büyük bir şey olabiliyor. Kadınları etkilemenin bugünkü en önemli kuralıkesinlikle kızlar için ilk olarak dış görünüştür. Her bayan ben yakışıklığa bakmam der ama bakar. Mutlaka dış görünüşünüze,giyiminize özen göstermelisiniz.Renkli bir göz, uzun bir boy dikkat çeker.Ama yakışıklılık tek başına işe yaramaz dış görünüş ,temizlik bunlara özen gösterilirse kızların dikkatini çekebilir.Ve kesinlikle centilmen olun.Kızlar buna çok dikkat eder ve böyle bir erkeğin yanında olmasını fazlasıyla isterler.Dozunda komik olun ,onu güldürün ama güldürecem diye seviyeyi aşan espriler yapıp,itici olmayın.İltifatlar edin sizin onu takip ettiğinizi dikkat ettiğinizi anlasın.

k%C4%B1z%20tavlama%20taktikleri%201.jpg
Mesela bu gün çok güzelsin sana bu renk çok yakışmış vs cümlelerden kaçmayın.Onun yanında başka bir kıza bakıp başka kızlar hakkında yorum yapmayın. Neler söyledikleriniz önemlidir.Mesela söyledikleriniz ile beden diliniz yanı mimikleriniz,ses tonunuz uyuşmaz tutarsız olursa sizin için oldukça kötü olabilir. Kızlar genelde bir erkekte her şeye dikkat eder tutarlılık, güven ararlar.

Mutlaka doğruları söyleyin eğer söylemezseniz onlar zaten araştırıp mutlaka doğruları bulurlar.Kesinlikle din,politika siyaset konularını açmayın.Fazla utangaç yada fazla heyecanlı atılgan davranmamalısınız.Bu karşınızdakini sıkabilir yada soru işaretleri oluşmasına sebep olabilir.Eski erkek arkadaşlarından bahsetmeyin fazla soru sormayın. Her bayan uzun süre kendisiyle ilgili anlattıklarını dinleyen bir erkek ister.Onun anlattıklarını dikkatlice dinleyin.

Ve bayanların dikkat ettiği bir diğer önemli onu ise göz teması . Onunla konuşurken göz temasından kaçmayın eğer kaçarsanız bunun altında mutlaka bir şeyler ararlar hoş ortam olmayabilir.Onu gerçekten düşündüğünüzü bilmenize izin verin duygularınızı zamanı gelince açın bu onların hoşuna gidecektir.Genel olarak toparlarsak bir bayanı dış görünüşünüze dikkat ederek etkiyelebilirsiniz. Onu sürekli arayarak sıkboğaz etmeyin ama hiç aramamazlıkta yapmayın mesela geceleyin yatmadan önce aramanız iyi geceler demeniz yada iyi geceler dilediğiniz bir mesaj atmanız karşınızdakini mutlu edebilir ve sizi düşünmesini sağlıcaktır. Bu kurallara dikkat ederseniz bayanların ilgisini çekip onları etkileyeceğiniz garanti. Ama ilk kural’ a uymak gerek.Onları anlayın onlar açısından bakmaya çalışın ki diğer kuralların devamlılığı gelsin.:ROFLMAO::ROFLMAO:D38C6336-DE4B-45B1-A32D-A10BB372E64B.jpegD38C6336-DE4B-45B1-A32D-A10BB372E64B.jpeg

KadiR

Yönetim
cıx benım ıcın gecerlı deıl bunlar satem ben kız tavlamasınıda beceremıyom ya

KadiR

Yönetim
beceremıyom satem kardeş :) elıme ayagıma bulaştırarım

KadiR

Yönetim
hahaha yok be denizim sende ıyı bıLırsınkı oyle işim olmaz