Online ütücü

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Moda Dünyası (Bayan) kategorisinde Deniz Demir tarafından oluşturulan Online ütücü başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 352 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Moda Dünyası (Bayan)
Konu Başlığı Online ütücü
Konbuyu başlatan Deniz Demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Deniz Demir

Deniz Demir

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba çok güzel bir sayfa buldum ve hemen sizlerle paylaşmak istedim. Temiz adında bir kuru temizlemeci ve sadece kuru temizleme değil bir çok hizmeti var çanta temizleme, ayakkabı temizleme ve ütüleme gibi hizmetler. Ben ilk deneme olarak ütülemeyle başlamak istedim çünkü işimden dolayı yoğun oluyorum ütülemeye pek fırsatım kalmıyor o yüzden gömlek ütüleme kısmından hemen gömleklerim için siparişimi oluşturdum ve kuryelerin gelip almasını bekledim. Kuryeler gelip aldı ve geri aynı şekilde teslim ettiler. Kurye hizmetleri çok hoşuma gitti zaten günümüzde her şey bu şekilde ilerlerken bununda bu şekilde olması bence hoş. Ütülemelerinden de ben çok memnun kaldım çok güzel bir şekilde ütülenmiş buruşmak gibi bir sorun olmamış. Sizin de belki işinize yarar diye paylaşmak istedim :)

Moderatör tarafında düzenlendi: