Pişman olucaksın..

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Aşk Mektupları kategorisinde Prenses tarafından oluşturulan Pişman olucaksın.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 896 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Aşk Mektupları
Konu Başlığı Pişman olucaksın..
Konbuyu başlatan Prenses
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan EfSaNe

Prenses

Kayıtlı Üye
Hayat ne garip sevgilim dün benimdin şimdi bilmem kimin. Hani derdin ya ben sensiz yaşayamam bende inanırdım buna evet haklıymışsın sen çekip gittikten bensizliği tercih ettikten sonra artık ölmüştün benim için ve adımların bensizliğe giderken sana son duamı ediyordum.
Gözlerim karanlığa bakarken dilimden dökülen Unutturma Allahım Beni ve çıkmasın aklından benimle yaşadıkları diyordum. Biliyor musun duam kabul olmaz sanıyordum ama olmuş.

duygusal-ayrilik
Evet ben son nefesimi verdim sensiz kaldığımda ama sende bittin gidişimle.
Sadece gün ışığı yolunu aydınlattığı zamanlarda kendine iyi davran canını sıkma herşeye diyeceğim, çünkü çok ihtiyacın olacak biliyorum, gece olup yatağına tek uzandığında, yanında hissetmek istediğinde birini kimseye ısınmayacak yüreğin ve beni arayacaksın.
Çık gel sevdiğim diyeceksin, ağlayacaksın hıçkırıklarla yumruklar saydıracaksın duvarlara ve keşke diyeceksin, keşke senin için atsaydım adımlarımı, keşke sana gelseydi yollarım ve hiç gitmeseydim.
Ama çok geç olacak her şey için.
Gelmek isteyeceksin yanıma ama gelecek yüreğin olmayacak.
Ve sadece uzaktan seveceksin beni bensiz…
Gözlerin hep beni arayacak, kulakların sesimi duymak isteyecek ama bir daha beni hiç ama hiç göremeyeceksin.
Sadece beni özleyeceksin bensiz gecelerin sessizliğinde.
Ve ilk baharın son yağmurlarıyla yad edeceksin aşkımızı.
Bir gün gelecek sana yazılmış tüm sevda sözcükleri, tüm şiirler ve sözleri okuyacaksın ve ben nasıl sevilmişim diyeceksin….
Sonra beni arayacaksın ama bulamayacaksın.
Pişman olacaksın..
Olacaksın olmasına da bilirsin sevgili son pişmanlık fayda etmez…..
Bir daha hayallerde bile karşılaşmamak dileğiyle..

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Hayat ne garip sevgilim dün benimdin şimdi bilmem kimin. Hani derdin ya ben sensiz yaşayamam bende inanırdım buna evet haklıymışsın sen çekip gittikten bensizliği tercih ettikten sonra artık ölmüştün benim için ve adımların bensizliğe giderken sana son duamı ediyordum.
Gözlerim karanlığa bakarken dilimden dökülen Unutturma Allahım Beni ve çıkmasın aklından benimle yaşadıkları diyordum. Biliyor musun duam kabul olmaz sanıyordum ama olmuş.

duygusal-ayrilik
Evet ben son nefesimi verdim sensiz kaldığımda ama sende bittin gidişimle.
Sadece gün ışığı yolunu aydınlattığı zamanlarda kendine iyi davran canını sıkma herşeye diyeceğim, çünkü çok ihtiyacın olacak biliyorum, gece olup yatağına tek uzandığında, yanında hissetmek istediğinde birini kimseye ısınmayacak yüreğin ve beni arayacaksın.
Çık gel sevdiğim diyeceksin, ağlayacaksın hıçkırıklarla yumruklar saydıracaksın duvarlara ve keşke diyeceksin, keşke senin için atsaydım adımlarımı, keşke sana gelseydi yollarım ve hiç gitmeseydim.
Ama çok geç olacak her şey için.
Gelmek isteyeceksin yanıma ama gelecek yüreğin olmayacak.
Ve sadece uzaktan seveceksin beni bensiz…
Gözlerin hep beni arayacak, kulakların sesimi duymak isteyecek ama bir daha beni hiç ama hiç göremeyeceksin.
Sadece beni özleyeceksin bensiz gecelerin sessizliğinde.
Ve ilk baharın son yağmurlarıyla yad edeceksin aşkımızı.
Bir gün gelecek sana yazılmış tüm sevda sözcükleri, tüm şiirler ve sözleri okuyacaksın ve ben nasıl sevilmişim diyeceksin….
Sonra beni arayacaksın ama bulamayacaksın.
Pişman olacaksın..
Olacaksın olmasına da bilirsin sevgili son pişmanlık fayda etmez…..
Bir daha hayallerde bile karşılaşmamak dileğiyle..
Prensesimi efkarlarmi basmış beddami edermiş puiiiii

Aybala

Admin
(;

Aybala

Admin
Kime yazdinki

Aybala

Admin
:))))

Prenses

Kayıtlı Üye
Miss im altında birsey arama yoq bişey vallahi aşk mektubu yazam dedim bedi etmişim biraz sankim:)

Aybala

Admin
Askbir sudur iç iç gudur