Radyo Dj Yayın Programı

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyuru Arşivi kategorisinde KadiR tarafından oluşturulan Radyo Dj Yayın Programı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,347 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyuru Arşivi
Konu Başlığı Radyo Dj Yayın Programı
Konbuyu başlatan KadiR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MeLiS

KadiR

Yönetim
RadyoSohbetim.Com Yayın saatLeri GünceLLenmiştir

Hafta içi Her Gün Saat 08.00 - 10:00 AYARSIZ'La Anqara HavaSı
Hafta içi Her Gün Saat 10.00 - 12 00 RaMoo iLe KarıŞık SaatLer
Hafta içi Her Gün Saat 12.00 - 14.00 ZiN'iLe Pop Saati
Hafta içi Her Gün Saat 14.00 - 16.00 miRa iLe HaraketLi ŞarkıLar
Hafta içi Her Gün Saat 16.00 - 18.00 Shy iLe SeviLen ŞarkıLar
Hafta içi Her Gün Saat 18.00 - 20.00 DüNYA iLe DuygusaL SaatLer
Hafta içi Her Gün Saat 20.00 - 22.00 Irmak iLe ArabekS Saati
Hafta içi Her Gün Saat 22.00 - 24.00 Sinem iLe Türkü Saati
Hafta içi Her Gün Saat 24.00 - 03.00 Doruk iLe Gece Vakti
Hafta içi Her Gün Saat 03.00 - 06.00ZeriyaNn iLe Sabah Şekeri

Radyo Sohbet odaları içerisinde uygulanan yayın saatlerinde Sohbet sitesi içerisinde olmayan dj arkadaşlarımız mazaretlerini bildirerek diğer yayıncı arkadaşımızın yayın saatini uzatmasını rica etmesi gerekir. Yada başka bir Dj arkadaşımıza kendi yerine yayın yapmasını söylemelidir. Artık yayın saatleri yayın çizelgesi Forum sohbet paylaşım platformumuzdan güncellenecektir, Tüm Yayıncı arkadaşlarımızın Forum sitesi üzerinden yayın saatlerini kontrol etmeleri rica olunur.
Yayın saatlerinde yapılan degişikLer tüm dj arkadaşlarımızı bilgilendirerek güncellenecektir. Daha eğlenceli sohbet chat ortamı olmamız için emeği geçen tüm Yönetim ve Dj kadrosunda bulunan Arkadaşlarımzıa Çok Teşekkur Ederim.

sohbet-logo-2.png

Son düzenleme:
M

MeLiS

Ziyaretçi
RadyoSohbetim.Com Yayın saatLeri GünceLLenmiştir

Hafta içi Her Gün Saat 08.00 - 10:00 AYARSIZ'La Anqara HavaSı
Hafta içi Her Gün Saat 10.00 - 12 00 RaMoo iLe KarıŞık SaatLer
Hafta içi Her Gün Saat 12.00 - 14.00 ZiN'iLe Pop Saati
Hafta içi Her Gün Saat 14.00 - 16.00 miRa iLe HaraketLi ŞarkıLar
Hafta içi Her Gün Saat 16.00 - 18.00 Shy iLe SeviLen ŞarkıLar
Hafta içi Her Gün Saat 18.00 - 20.00 DüNYA iLe DuygusaL SaatLer
Hafta içi Her Gün Saat 20.00 - 22.00 Irmak iLe ArabekS Saati
Hafta içi Her Gün Saat 22.00 - 24.00 Sinem iLe Türkü Saati
Hafta içi Her Gün Saat 24.00 - 03.00 Doruk iLe Gece Vakti
Hafta içi Her Gün Saat 03.00 - 06.00ZeriyaNn iLe Sabah Şekeri

Radyo Sohbet odaları içerisinde uygulanan yayın saatlerinde Sohbet sitesi içerisinde olmayan dj arkadaşlarımız mazaretlerini bildirerek diğer yayıncı arkadaşımızın yayın saatini uzatmasını rica etmesi gerekir. Yada başka bir Dj arkadaşımıza kendi yerine yayın yapmasını söylemelidir. Artık yayın saatleri yayın çizelgesi Forum sohbet paylaşım platformumuzdan güncellenecektir, Tüm Yayıncı arkadaşlarımızın Forum sitesi üzerinden yayın saatlerini kontrol etmeleri rica olunur.
Yayın saatlerinde yapılan degişikLer tüm dj arkadaşlarımızı bilgilendirerek güncellenecektir. Daha eğlenceli sohbet chat ortamı olmamız için emeği geçen tüm Yönetim ve Dj kadrosunda bulunan Arkadaşlarımzıa Çok Teşekkur Ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 4892
Harika düşünülmüş güzel nir program olmuş Tüm DJ arkadaşlara Başarılar güzel yayınlar diliyorum ve haftanın DJ si seçilebilir bence biraz heyecan olur ne dersiniz. :) ayrıca tüm DJ lerimiz burada Forum d görmek isteriz yakınlarınızda davet edebilirler cok faydalı platform olduğunu göreceksiniz. Slm ve dua İle. Sevgiler biz güzel bi aileyiz. ??☕️?