Sana soyleyemedigim

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Tanıtımları Ve Yeni Çıkanlar kategorisinde DeNiZ tarafından oluşturulan Sana soyleyemedigim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 383 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Tanıtımları Ve Yeni Çıkanlar
Konu Başlığı Sana soyleyemedigim
Konbuyu başlatan DeNiZ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DeNiZ

DeNiZ

Yönetim
sanaa.jpeg

Bir resim yap bana.

Mavisi gök mavisi olsun, sarısı ekin tarlası.

Beyazı bir okyanus köpüğünden al, siyahı bir çocuğun gözlerinden. İsteyen istediği renkten elbise giyebilsin. Tüm üniformaları karala. Mesela; bir karafatmanın kabuğu tozpembe olsun antenleri sarı, yeşil, bordo halkalı... Bir elma ağacı istiyorsa mor çiçek açabilsin... Bir çam ağacı istiyorsa yaprak dökebilsin... Bir kirpi her okuna ayrı bir renk verebilsin eğer istiyorsa.

Bir mektup yaz bana.

Bir cümleden bir başkasına geç. Sözgelimi; okurken atladığımız kitap sayfalarından bahsederken, gülerken ağladığımız masallara geç... Bir zamanlar beslediğin güvercinlerden bahsederken oradan gökyüzüne açıl, en yumuşak buluta tutunarak en çorak ülkelere git ve sessizce çisele kurumuş dere yataklarına. Bana yazdığın mektupta nokta koyma hiçbir cümlenin sonuna. Ve tutabildiğin kadar uzun tut mektubu. İhtiyacım var buna..."

Moderatör tarafında düzenlendi: