Sevmek güzel şey..?

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Sizin Şiirleriniz kategorisinde Aybala tarafından oluşturulan Sevmek güzel şey..? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 777 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Sizin Şiirleriniz
Konu Başlığı Sevmek güzel şey..?
Konbuyu başlatan Aybala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan RAMSES

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
İyi ki geldin...
Beklemiyordum seni. Kimseyi beklemiyordum aslında yıllardır. Öyle alışmıştım ki kimsenin gelmemesine, gelir gibi yapıp yoldan dönenlere, öyle alışmıştım ki kendime, kendimle var olmaya yarımlığımı saklayıp yoluma devam etmeye beklemiyordum kimseleri senelerdir. Ama geldin, iyi ki de geldin. Hoş geldin.
Aslına bakarsan çok fazla kelime bulamıyorum gelişini anlatırken bir çok şey saçmalıkmış gibi geliyor, kifayetsiz gibi söylene her şey. Sadece “iyi ki” diyebiliyorum ve o iyi ki'nin içinde sayfalarca anlam saklıyorum senden başkası anlamasın diye. Sonbaharda sonbaharım gibi geldin. Hoş geldin. Sevmek güzel şey. images (32).jpeg

RAMSES

M&R
Kayıtlı Üye
Yönetim
İyi ki geldin...
Beklemiyordum seni. Kimseyi beklemiyordum aslında yıllardır. Öyle alışmıştım ki kimsenin gelmemesine, gelir gibi yapıp yoldan dönenlere, öyle alışmıştım ki kendime, kendimle var olmaya yarımlığımı saklayıp yoluma devam etmeye beklemiyordum kimseleri senelerdir. Ama geldin, iyi ki de geldin. Hoş geldin.
Aslına bakarsan çok fazla kelime bulamıyorum gelişini anlatırken bir çok şey saçmalıkmış gibi geliyor, kifayetsiz gibi söylene her şey. Sadece “iyi ki” diyebiliyorum ve o iyi ki'nin içinde sayfalarca anlam saklıyorum senden başkası anlamasın diye. Sonbaharda sonbaharım gibi geldin. Hoş geldin. Sevmek güzel şey. Ekli dosyayı görüntüle 3441
Cok guzel emegine saglik bal