Su Kanunu"Bir Hızır Öğretisi"

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Özetleri kategorisinde Sezin tarafından oluşturulan Su Kanunu\"Bir Hızır Öğretisi\" başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 392 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Özetleri
Konu Başlığı Su Kanunu\"Bir Hızır Öğretisi\"
Konbuyu başlatan Sezin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MeLiS

Sezin

Kayıtlı Üye
Bazen hayatınızda inanılmaz güzel şeyler oluyor,birkaç gün rüya aleminde yaşıyorsunuz ama sonra herşey eski haline dönüyor mu?
Yepyeni bir hayat size yeşil ışık yakıp sonrada dokunduğu gibi teğet geçip gitmedi mi?
"Hayatımın aşkını buldum.Muhteşem bir işe kavustum.Hayalimdeki evde mutlu yaşayaağım.Nihayet borçlarımı ödemek için elime süper bir fırsat geçti." derken kısa bir süre sonra bu rüyalardan maalesef uyadınız değil mi?Hem de son anda...
Birşey eksik ama ne diyorsan kendi mucizeni yaşamak içiin SU kanunlarını öğrenmelisin ....
SU KANUNU -MUSTAFA KAYA

M

MeLiS

Ziyaretçi
Bazen hayatınızda inanılmaz güzel şeyler oluyor,birkaç gün rüya aleminde yaşıyorsunuz ama sonra herşey eski haline dönüyor mu?
Yepyeni bir hayat size yeşil ışık yakıp sonrada dokunduğu gibi teğet geçip gitmedi mi?
"Hayatımın aşkını buldum.Muhteşem bir işe kavustum.Hayalimdeki evde mutlu yaşayaağım.Nihayet borçlarımı ödemek için elime süper bir fırsat geçti." derken kısa bir süre sonra bu rüyalardan maalesef uyadınız değil mi?Hem de son anda...
Birşey eksik ama ne diyorsan kendi mucizeni yaşamak içiin SU kanunlarını öğrenmelisin ....
SU KANUNU -MUSTAFA KAYA
Emeğine sağlık Sezin cim ☺️?