Talisca Beşiktaş'a Dönecekmi

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Beşiktaş kategorisinde KadiR tarafından oluşturulan Talisca Beşiktaş'a Dönecekmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 429 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Beşiktaş
Konu Başlığı Talisca Beşiktaş'a Dönecekmi
Konbuyu başlatan KadiR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KadiR

KadiR

Yönetim
Uzun zamandır beşiktaşın gündeminde olan eski beşiktaşlı futbolcu olan anderson talisca'dan haber geldi. kariyerini Çin ekibi Guangzhou Evergrande'de sürdüren Anderson Talisca'nın yaptığı paylaşımlar siyah-beyazlı taraftarları heyecanlandırmıştı. Brezilyalı yıldız, Çin ekibindeki geleceğiyle alakalı iddialara noktayı koydu.
Benim en büyük idolüm Rivaldo, bunu da her zaman söyledim. Ancak Cristiano Ronaldo gibi büyük sporcuları da referans olarak alıyorum, benim çalışma etiğimde, disiplinimde bir etki yaratıyorlar.
Guangzhou ile 2022'ye kadar sözleşmem var ve çok mutluyum. Goller, asistler yapıyorum, kupa kazandım. Bir futbolcu başka ne isteyebilir mi? Tanrı'ya şükürler olsun, burada tarih yazıyorum. Birçok arkadaşım da burada.
Biliyorum ki Tanrı beni doğru yola doğru yönlendirecek. Bir kulüpte oynarken, ayrılmayı da düşünmenin doğru olmadığını düşünüyorum. Şu anda Evergrande'de kalmaya odaklanmış durumdayım. Sözleribi bu şekilde tamamlayarak gündemde oluşan talisca beşiktaşa gelıyormu haberlerinıde noktalamış oldu.

talisca resimleri.jpg