Teşekkür Mesajı

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Duyuru Arşivi kategorisinde KadiR tarafından oluşturulan Teşekkür Mesajı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,879 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Duyuru Arşivi
Konu Başlığı Teşekkür Mesajı
Konbuyu başlatan KadiR
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Prenses

KadiR

Yönetim
Kıymetli Arkadaşlar
Forum Keyfi.Net Forum ve paylaşım platformumuza kattıgınız değer için çok teşekkur ederim ayrıca her gun düzenli olarak yapmış oldugunuz paylaşımlar vesilesi ile seviyeli bir ortam olmayı başardık. Artık acemilik döneminin bittiğini düşünüyorum daha iyi işler yapmak için yapıcagımız paylaşımlara biraz özen gösterirsek daha iyi olur. Acemilik derken ben hepınızden daha acemiyim bende sizlerle beraber bi şeyler ögrenmeye çalışıyorum, Yapıcagımız paylaşımlarda daha çok aranan vede daha önemlisi bilgilendirme egitme ögretme amaçlı paylaşımlar olursa hem insanlara daha faydalı olur hemde yaptıgımız işi amacına uygun yapmış oluruz. Burası genel bi forum oldugu için akle gelen her ne varsa o konu hakkında paylaşım yapılabilir, Ben başta olmak üzeri kişisel paylaşımlarda yada sevdıklerımıze armagan ederek yaptıgımız paylaşımlarda oluyor mutlaka bunlarda olucak tabiki genel olarak daha egitici ögretici paylaşımlar yaparsak daha faydalı işler meydana gelicegini düşünuyorum. Beraberce bu mekanı bı noktaya getirdik bundan sonrada daha iyisini yapmak için artık acemilik bitti diyorum arkadaşlar bizler daha iyisini yapana kadar en iyi biz olmaya devam edicez. Bu Forum sitesi içerisinde vakit ğeçiren paylaşım yapan bizi ziyaret amaclı bile gelen tüm arkadaşlarımıza çok çok teşekkur ederim.

forumkeyfi.jpg

KadiR

Yönetim
Ben sizlere çok teşekkür ederim kardeşim yapicagimiz paylaşımlarda daha çok eğitici öğretici konular başlıklar secersek daha çok faydalı olabiliriz tabiki kisel yada kişiye özel paylasimlarda yapicaz acemilik bitti artık usta oldunuz :)

Z

ZehiR

Ziyaretçi
Ben daha acemiyim abi hep arac üstünde bakıyorum tamamen odakLanmadım zamanLa :)

KadiR

Yönetim
Zamanla oda oLur kardeş