emre aydın - Gidiyorum

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Türkçe Şarkı Sözleri kategorisinde KaYToKo tarafından oluşturulan emre aydın - Gidiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 173 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Türkçe Şarkı Sözleri
Konu Başlığı emre aydın - Gidiyorum
Konbuyu başlatan KaYToKo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KadiR

KaYToKo

Yönetim

Söz-Müzik: emre aydın Prodüktör: Arel Koray Nalbant Akustik Gitar, Elektrik Gitar, Bas Gitar, Synth & Mix : Arel Koray Nalbant Piyano: Burak Bedirli Keman & Viyola : Hüseyin Kemancı Davul: Canberk Karademir Kayıt Stüdyosu : VHS & Burak Bedirli Studio (Piyano ve yaylılar) Mastering : Güven Ersoysal Yönetmen : Kenan Haliloğlu Sanat Yönetmeni : Eda Aydın Oyuncu : Sahra Beyda Styling : Gözde Leyla Drone Operatörü : Hüseyin Azboy Uygulayıcı Yapımcı : Emre Öğüt, Alper Azakların, Enes Birkiye Asistan : Can Avcılar Köpek : Kuzey ŞARKI SÖZLERİ : Bir avuç kül Birkaç eski kırık hayal Bizden geriye Kalan hep yol Kalan hep önümüzdeki sert kış Bizden geriye Bir eski kum saati bak yalan hayat Kalmaz geriye Kalan bir hiç Kalan hep önümüzdeki sert kış Bizden geriye Gidiyorum yine de Sen üzülme Hiçbir şey koyamam yerine Gidiyorum yine de Beni düşünme Hiçbir şey koyamam yerine Değişmiyor yaksam yıksam ya da sussam Sarılsam gölgene Kalan hep son Kalan hep daha mutsuz soğuk bir son Bizden geriye emre aydın instagram : / emreaydin emre aydın twitter : / emreaydin emre aydın facebook : / emreaydin

KadiR

Yönetim
Emeğine sağlık amca