Kostas Fortounis'ten Edin Dzeko'ya: Futbol sahada oynanmak için var

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Fenerbahçe kategorisinde KaYToKo tarafından oluşturulan Kostas Fortounis'ten Edin Dzeko'ya: Futbol sahada oynanmak için var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 141 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Fenerbahçe
Konu Başlığı Kostas Fortounis'ten Edin Dzeko'ya: Futbol sahada oynanmak için var
Konbuyu başlatan KaYToKo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KaYToKo

KaYToKo

Yönetim

Olympiakos'ta Kostas Fortounis, Fenerbahçe'ye karşı 3-2 kazandıkları maçın ardından yaptığı açıklamalarda, "Dzeko'nun kim olduğunu biliyoruz ama futbol sahada oynanmak için var." dedi.​

Kostas Fortounis'ten Edin Dzeko'ya: Futbol sahada oynanmak için var

ensonhaber.com
UEFA Avrupa Konferans Ligi çeyrek final ilk maçında Fenerbahçe ile Olympiakos karşı karşıya geldi.
Sarı-lacivertli ekip deplasmanda oynadığı karşılaşmayı 3-2 kaybetti.
Olympiakos'un yıldız oyuncusu Kostas Fortounis, Fenerbahçe maçı sonrası çarpıcı konuştu.

"Fenerbahçe çok iyi bir takım"
Fenerbahçe'nin güçlü bir takım olduğunu söyleyen Fortounis şöyle dedi:
"Takıma yardım etmeye çalışıyorum. Fenerbahçe gibi iyi bir takıma karşı iyi bir galibiyet ve iyi bir avantaj elde ettik. İstanbul'a gitmeli ve tur atlamak için iyi bir oyun oynamalıyız. Fenerbahçe çok iyi bir takım. Gevşedik ve iki gol yedik, futbol bu, orada tur atlamak için konsantre olmalıyız."
"Futbol sahada oynanmak için var"
Son olarak Fenerbahçeli yıldız Edin Dzeko hakkında konuşan Yunan oyuncu, "Dzeko'nun kim olduğunu biliyoruz ama futbol sahada oynanmak için var ve tribünler için endişelenmemek güzel bir şey." sözlerini sarf etti.
661841bb4c920429__w1200xh800.jpg

Kaynak : Ensonhaber.Com