Nuri Sesigüzel hayatını kaybetti 20.05.2023

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Magazin (Bayan) kategorisinde arwen tarafından oluşturulan Nuri Sesigüzel hayatını kaybetti 20.05.2023 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 496 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Magazin (Bayan)
Konu Başlığı Nuri Sesigüzel hayatını kaybetti 20.05.2023
Konbuyu başlatan arwen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KadiR

arwen

Admin
Denetleyici
Kayıtlı Üye
Yönetim
Grafiker
6468a5b64e3fe010a0d5df30.jpg

Şanlıurfalı ünlü müzisyen Nuri Sesigüzel kalp yetmezliği nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Türk Halk Müziği Sanatçısı Nuri Sesigüzel'in ölümüyle ilgili doktoru, kızı Birgi Canberk ve oğlu Mehmet Sesigüzel açıklama yaptı.

Sesigüzel'in tedavisiyle yakından ilgilenen kardiyoloji uzmanı Prof. Dr. Sebahattin Ateşal, "Saat 02.45 civarında hayatını kaybetti. Daha önceden kalp krizi geçirmişti kalp yetmezliği vardı. Kalp pili, ritim bozukluğu ve diyabeti olan bir hastamızdı. Maalesef çoklu organ yetmezliğine girdi, tüm çabalarımıza
rağmen uzun süredir yatakta tedavi görüyordu" dedi.

Sesigüzel'in çocuklarından kızı Birgi Canberk ise, "Biz çocukları olarak çok üzgünüz. Ailemizin, sevenlerinin bütün Türkiye'nin başı sağ olsun" diye konuştu.

Oğlu Mehmet Sesigüzel de "Babamızı rabbimize teslim ettik. Mekânı cennet olsun, tüm sevenlerinin ve sanat camiasının başı sağ olsun" ifadelerini kullandı.

KadiR

Yönetim
ALLAH rahmet eyLesin