Erkek olmakla Adam olmak atsindaki fark

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Bölge kategorisinde DeNiZ tarafından oluşturulan Erkek olmakla Adam olmak atsindaki fark başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 404 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Bölge
Konu Başlığı Erkek olmakla Adam olmak atsindaki fark
Konbuyu başlatan DeNiZ
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KadiR

DeNiZ

Yönetim
Erkek olmakla adam olmak farklidir
Erkekler hislerini belli etmezler ama bir adam gercekten gerektigone inanirsa
Sevdihine hislerini belli eder dayanamaz hatta duyurmadigi yer kalmaz erkek sebdigini aldatabilir ama adam olan aldatmaz aldatamaz erkek kacar adam olan sahip cikar Adam kiskanir iliskisine sahip cikar Erkek sevdiginden baskasina ihtiyac duyabilir Adam olanin gozu sevdiginden baskasini gormez gormek istemez .Bu yuzden siz kadinlar bir erkegi degil bir Adami sevin ...
BENIM ADAMIM GIBI BIR ADAMI

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin
Erkek olmakla adam olmak farklidir
Erkekler hislerini belli etmezler ama bir adam gercekten gerektigone inanirsa
Sevdihine hislerini belli eder dayanamaz hatta duyurmadigi yer kalmaz erkek sebdigini aldatabilir ama adam olan aldatmaz aldatamaz erkek kacar adam olan sahip cikar Adam kiskanir iliskisine sahip cikar Erkek sevdiginden baskasina ihtiyac duyabilir Adam olanin gozu sevdiginden baskasini gormez gormek istemez .Bu yuzden siz kadinlar bir erkegi degil bir Adami sevin ...
BENIM ADAMIM GIBI BIR ADAMI
Ey gıdım eyyyyy maşallah 40.000 kere

KadiR

Yönetim
Çok guzeL bi paylaşım oLmuş denızım erkek olmakla adam olmak arasındakı fark ancak bu kadar guzel anlatılırdı Kadın ıcınde aynı şeyler soylenebılır ama Senın ADAMIN olmak gercekten cok mutlu olmak demek.