Hoşçakalın..... güzel insanlar

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Bölge kategorisinde Prenses tarafından oluşturulan Hoşçakalın..... güzel insanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 376 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Bölge
Konu Başlığı Hoşçakalın..... güzel insanlar
Konbuyu başlatan Prenses
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bulutbaris

Prenses

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben sanalı bırakmıştım gitmiyorum artık forma gelmem sizi tanıdığım için çok mutluyum biz iyi zamanlar geçirdik burda iyi kötü hiç bir zaman kendimden ödün vermedim neysem o beni seven sevmeyen herkese teşekkür ederim üzdümse hakkınız helal edin artık gerçek hayatta dönmem lazım sizi tanıdığım icin Çok mutluyum iş hayatım yoğun en hayırlısı bu rabime amanetsiniz buralar size emanet hoşçakalın

Bulutbaris

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ben sanalı bırakmıştım gitmiyorum artık forma gelmem sizi tanıdığım için çok mutluyum biz iyi zamanlar geçirdik burda iyi kötü hiç bir zaman kendimden ödün vermedim neysem o beni seven sevmeyen herkese teşekkür ederim üzdümse hakkınız helal edin artık gerçek hayatta dönmem lazım sizi tanıdığım icin Çok mutluyum iş hayatım yoğun en hayırlısı bu rabime amanetsiniz buralar size emanet hoşçakalın
Allaha emanet ol prenses bizde seni tanıdığımıza memnun olduk hakkında hayırlısı olsun gönlünden geçen herşey gerceklessin ins selametle