İçten ve Karışık

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Bölge kategorisinde KaYToKo tarafından oluşturulan İçten ve Karışık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,611 kez görüntülenmiş, 95 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Bölge
Konu Başlığı İçten ve Karışık
Konbuyu başlatan KaYToKo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KaYToKo

KaYToKo

Yönetim
Daha kötü ne olabilir ki dediğim zaman evren şov yapmaya başlıyor.

KaYToKo

Yönetim
“Yanında huzur bulduğunuz insanlar servetinizdir.”

KaYToKo

Yönetim
Gün geliyor, bin adım attığın yolda bir adım daha atmayı kendine yediremeyip dönüyorsun. Her şey bir yere kadar, sevgi bile.

KaYToKo

Yönetim
Bazı insanların hayatımda koyduğum yeri o kadar büyüktü ki, içim ne zaman daralsa, ne zaman sendelesem düz yolda, onlara bir şey oldu sanırdım. İnsanlara gereğinden fazla anlam yüklemişliğimin ağırlığındanmış hepsi, geç farkettim. Kaldıramadım.

KaYToKo

Yönetim
“Seni dünyaya bağlayan insanı bulduğunda farklı biri oluyorsun. Daha iyi biri...”

KaYToKo

Yönetim
“Anlayacaksın,
anlayacaksın da,
çok geç olacak.”

KaYToKo

Yönetim
“Yüz kere yere düşmüş olayım, yine de başkalarına çelme takan bir insan olmayacağım. Ben kazanan değil, insan olmak istiyorum.”

KaYToKo

Yönetim
"Beni kalbinde öldürsen de,
Hala her şarkımı sana yazarım.."

KaYToKo

Yönetim
Fesleğen bile dokunmadığın sürece kokusunu yaymıyor etrafına. Sevdiklerinizin yüreğine dokunun.

KaYToKo

Yönetim
Dedem hep şöyle derdi; “ve insanlar, tercihleri ile kaderlerini imzalarlar.”

KaYToKo

Yönetim
Oyun bitti.. sevildiğini gördün.. unutulduğunu izle..

KaYToKo

Yönetim
Kendini yıpratma. Çünkü kimse bu duruma, senden daha çok üzülmüyor. Kimse senden daha önemli ve değerli olmamalı. Acını çek ama kendi içinde, kimseye belli etmeden. Çünkü insanlar acını bile kullanırlar. Düzen bozuk ama sen doğru kal hep.

KaYToKo

Yönetim
İçinde seni sancıdan kıvrandıran şeyi o kadar net bilip de, kimseye anlatamamak, boşaltamamak içini, bundan sebep kimseye yanaşamamak çok ağır. İçimdeki bu kiri sıyırıp atmanın bir çaresi elbette vardır ama bulamıyorum.

KaYToKo

Yönetim
Nazım Hikmet'in mektubunda Piraye'ye dediği gibi; "Senin bana nasip olman şahsi hayatımın en değer biçilmez talihidir."

KaYToKo

Yönetim
Belki de tam zamani, Ansızın bir şarkı çalmalı Bilindik bir film gösterime girmeli Tanıdık insanlarla karşılaşmalıyım Eski günlere dair bir şeyler hatırlamalıyım Gülümsemenin zor olamadığı şeyleri Sarhoş, aşık ve yahut bir kaçık gibi hissetmeliyim Gün boyunca, gece yarısı, uyurken bile; Aklımdan çıkmamalı, Defalarca tekrarlamalıyım Yaşamın hüzünden ibaret olmadığını Yaşamın hüzünden ibaret olmadığını.

KaYToKo

Yönetim
Kelimeler yalnızlığı anlattı ve yalnızlığın içinde eriyip kayboldu. Yalnız kelimeler acıyı dindirdi ve kelimeler insanın aklına geldikçe yalnızlık büyüdü, dayanılmaz oldu. Tutunamayanlar, Oğuz Atay

KaYToKo

Yönetim
Bazen kendime bile tahammülüm olmazken, kişiliği oturmamış kocaman insanlara tevazu göstermemi bekliyorlar. Sizi bilmiyorum ama benim bu dünyaya geliş amacım hastalıklı duygulara anlayış göstermek değil. Mantığımın ve kalbimin anlamlandıramadığı her şey benim için yok hükmündedir.

KaYToKo

Yönetim
Solgun bir gül oluyorsun. Dokununca... İşte, tam da "Nesin sen?" diye sorarken soluyorsun. Düşünmem gerek. Düşünürken de solacaksın, değil mi? Yine de devam edeceğim. Sen böylesin, ben de buyum çünkü. Benim dokunan, soran, düşünen inatçı bir tarafım, seninse her defasında solan bir tabiatın var... Ben, sen solduğun için mi böyleyim; sen, benim yüzümden mi soluyorsun? Dokununca? Soruyorum! Neyse... Biraz daha düşüneyim.

KaYToKo

Yönetim
Demek hala o var kalbinde
Öyleyse vazgeçiyorum harbimden
Çok yorduğumun farkındayım
Sonsuza dek bensiz kal, dinlen.