Aşkın tarifi varmi deseler {poyraz Ayşegül}

[XFB] Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Bölge kategorisinde Aybala tarafından oluşturulan Aşkın tarifi varmi deseler {poyraz Ayşegül} başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 378 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Bölge
Konu Başlığı Aşkın tarifi varmi deseler {poyraz Ayşegül}
Konbuyu başlatan Aybala
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan KadiR

Aybala

Işıkları kapadım benibulmak isteyen kendini yaksın
Admin

POYRAZ: Böyle küçük bir oda düşün, içinde yüzlerce kitap. Hani o kitapların bir kokusu olur ya böyle, içine çekersin. Böyle içine çekersin, sanki böyle, sanki binlerce hayatı içine çekmişsin gibi. Türk romanlarını düşün mesela. Attila İlhan’ı düşün, Ahmet Hamdi’yi… Ordan gel Oğuz Atay’a. Orhan Pamuk’a geldin mi? İşte orada dur, bir mola ver. Böyle bir şey işte. … Bir gözleri var, aynı Ece Ayhan. Burnu desen, İlhan Berk. Hele saçları, sana yemin ediyorum, Cemal Süreya.
images (13).jpeg
POYRAZ : Bugün ayrı olduğumuz 97. gün. Bir insanın günde 23 bin kez nefes aldığını düşünürsek, senden ayrı iki milyon küsur kez nefes almışım. Aldığım nefesler kalbime batıyor Ayşegül. Anlamıyorsun, yokluğunda aşık olan yerlerim acıyor. Bu kadar acıyı biriktirseydim kendime Fikirtepe’den iki dönüm arsa alırdım.

KadiR

Yönetim
Eksik olma kardeşim

KadiR

Yönetim
Ah be kardeşim siz olmasanız ben nasıl olucaktimki